Witamy na stronie Samorządu Uczniowskiego SP 61

Dzień bez telefonu

Samorząd Uczniowski ustalił, że zakaz używania telefonów komórkowych na przerwach będzie obowiązywał w tym roku szkolnym w środy.

Wybory Przewodniczącego/ Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022

1. Do piątku 18.06. wychowawca klasy lub przewodniczący klasy zgłasza swojego kandydata na Przewodniczącego/Przewodniczącą SU w formie wiadomości na e-Dzienniku do p.Marty Gruszko2. Klasy 6 i 7 powinny zgłosić co najmniej jednego kandydata.3. Do poniedziałku 21.06. kandydaci wykonują  plakat przedstawiający program wyborczy i krótką charakterystykę własnej osoby. Plakaty można wywieszać w szkole tablicy SU naCzytaj dalej „Wybory Przewodniczącego/ Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022”

Dzień lat 80-tych (18.06.2021)

Lata 80. to jedna z najbardziej niezwykłych i różnorodnych dekad w historii. Jaka była moda lat 80.? Były to lata pełne buntu, odwagi, rocka. Wprawdzie oglądając zdjęcia z ówczesnej epoki niejednokrotnie myślimy sobie „ale kicz!”, jednak trzeba przyznać, że nawet ta dziwna jak na dzisiejsze czasy estetyka miała w sobie „to coś”… Moda lat 80.Czytaj dalej „Dzień lat 80-tych (18.06.2021)”

Wasze „Wesołe Kanapki”

Wasze pyszne, zdrowe i kolorowe „Wesołe Kanapki”.Bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia!Aż ślinka cieknie 😉

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: